Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ORTAKALAN haberi 23.02.2021
Ortakakıl Konferansları 22 Şubat Oturumları arşive alındı
Ortakakıl Konferansları takipçileri, 22 Şubat Pazartesi günü izlemeye fırsat bulamadıkları oturumları arşivden izleyebilir

Perakende sektörünün tüm paydaşları, ‘Türk iş dünyasının Ortakalanı’nda beş günlük bir etkinlikle bir araya geliyor. Sadece Türkiye’den değil dünyanın her yerinden profesyonellerin katıldığı Ortakakıl 2021 Konferansı, online gerçekleşiyor. 

Ortakakıl Konferansları'nın takipçileri kaçırdıkları oturumları arşiv alanından izleme imkanına sahip. Bunun için Ortakalan Sanal Fuar'nın bulunduğu alanın sol kısmındaki menüden Arşiv'i ve sonrasında ilgili günü tıklamak yeterli.

Konferansı izlemekle ilgili bilgi almak için buraya tıklayınız ve Katılım Paketleri başlığını inceleyiniz.

Önemli not: Ortakakıl Konferansları video oturumları, market zinciri yöneticilerine ücretsiz şekilde sunulmaktadır. Kurumsal konferans katılımcısı kaydını halen yaptırmamış bir market zincirinin yöneticisi iseniz Ortakalan.org'a üye girişi yapınız ve bütün sayfaların sağ alt köşesinde bulunan kalem ikonuna tıklayarak Ortakalan yetkilileri ile hemen temasa geçiniz.

Dün neler oldu?

Ortakakıl Konferansları 2021'in açılış konuşmaları Türkiye Perakendeciler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Düzgün ve Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Alp Önder Özpamukçu tarafından gerçekleştirildi.

Açılış konuşmalarının ardından Ortakalan Genel Yayın Yönetmeni Emre Durdu, Ortakalan Gıda Perakendesi Raporları Sunumu’nu yaptı.

Migros Ticaret A.Ş. İcra Kurulu Üyesi Cem Lütfi Rodoslu ve Metro Toptancı Market Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Alkaç, "Organize Perakendenin Pandemi Sonrası Gelişimi" başlıklı oturumda sektör temsilcileriyle görüşlerini paylaştı.

Ortakakıl Konferansları 2021'in açılış gününde bir diğer oturumun konuğu CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu oldu. Kartallıoğlu, "Konseptlerin Rekabeti Virüsten Etkilendi mi?" başlıklı oturumda konuştu.

A101 Teknolojiden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Orhan Dağlıoğlugil'in konuk olduğu “Dijitalleşme Sektörde Neleri Değiştirdi?” başlıklı oturumda ise organize gıda perakendesinde dijitalleşmeye değinildi.

Ortakakıl Konferansları 2021'in açılış gününde final oturumunun konukları Onur Market Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özen ve Happy Center CEO Yavuz Altun oldu. Özen ve Altun, “Yerelleşmenin Dinamikleri Yenileniyor” oturumunda yerel zincirler için önemli fırsatlarla dikkat edilmesi gereken riskleri bir arada getiren bu yeni dönemin dinamiklerini masaya yatırdı.