Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ORTAKALAN haberi 23.02.2021
Ortakakıl Konferansları Özel Oturumları saat 14.07'de başlayacak
Bugün Perakende Teknolojileri alanındaki konuşmacıları takipçileriyle buluşturacak Ortakakıl Konferansları'nın Özel Oturum Bölümü saat 14.07'de başlıyor

Ortakakıl Konferansları 2021 ve Ortakalan Sanal Fuarı, 22 - 26 Şubat günleri arasında 5 gün boyunca, 21 ana oturum ve 30’a yakın özel oturumla, Türkiye ve Avrupa başta olmak üzere dünyanın farklı ülkelerinden sektör paydaşlarını online ortamda bir araya getiriyor. 

Ortakakıl Konferansları Perakende Teknolojileri Günü Özel Oturumları, bugün (23 Şubat Salı) saat 14.07'de Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Mehmet Teoman’ın konuşmacı olacağı “Bugünden Yarına EnPOS” ile başlayacak.

Saat 14.13'te dünyanın lider teknoloji şirketlerinden Toshiba Global Commerce Solutions’ın (TGCS) Türkiye'deki temsilcisi POS AŞ'nin Yazılım Hizmetleri Müdürü Erkut Erdemir, katılımcıları “GeniusOpen ve Çok Kanallı Perakende Çözümleri” başlıklı sunumunda bilgilendirecek.

Maptriks Genel Müdürü Akgün Karlıbel ve Maptriks Satış Müdürü İrem Keserci, saat 14.42'de “Lokasyon Analitiği Nedir? Firmalara Ne Tür Faydalar sağlar?” başlığıyla, perakendecilikte en önemli konuların başında gelen lokasyon seçimiyle bilgi verecek. 

Saat 15.01'de Datacore Kıdemli Satış Destek Mühendisi Bülent Bilsel, “Yönetilen Hizmetlerle Yeni İş Yaşamına Geçiş" başlıklı sunumunda bilgi teknolojileri departmanını çok daha verimli kullanarak bütün iş süreçlerinde toplam başarıyı artıracak çözümleri katılımcılarla paylaşacak.

1972 yılında kurulan ve yaklaşık yarım asırlık tecrübesiyle geri dönüşüm çözümlerinin dünyadaki lideri Norveç orijinli Tomra Collection Solutions'ın Türkiye Genel Müdürü Metin Tek, saat 15.13'te “Türkiye Depozito İade Sistemi Temel Prensipleri” başlıklı sunumunda sektörü bilgilendirecek.

Günün son Özel Oturumunda Retail Türkiye Editörü Cengiz Çambel, Türkiye'de organize perakendenin gelişimi konusunda tam anlamıyla duayen nitelemesinin hakkını veren bir isimle sohbet edecek. DigiFiter Kurucu Rauf Arditti'nin katılacağı oturumun başlama saati ise 15.32.

Özel Oturumlar sonrasında saat 16.00 itibarıyla Ana Oturumlar başlayacak.

Ortakakıl Konferansları 2021 Perakende Teknolojileri Günü Ana Oturumlar Programı – 23 Şubat 2021
16.00
- 2. Gün Açılış Konuşması
Can Tolu (Konuşmacı)

16.07 - Kırk Yıllık Çınar Olmak
Orhan Ataç (Moderatör), Tahsin Pamir (Konuşmacı)

16.40 - Dijitalin İçinden Konuşmak
Orhan Ataç (Moderatör), Göker Sarp (Konuşmacı)

17.07 - Tedarik Zincirinde Blockchain Teknolojisi
Orhan Ataç (Moderatör), Ayşe Işıl (Konuşmacı), Çağla Gül Şenkardeş (Konuşmacı)
 
17.32 - Sıfır Kilometre Teknolojiler
Orhan Ataç (Moderatör), Serdar Özçelik (Konuşmacı)