Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ORTAKALAN haberi 29.06.2020
Ortakalan E-Bültenleri için yeni geliştirme sunuldu
Ortakalan.org üyelerinin günlük gönderilen Türkçe ve İngilizce bültenleri aynı anda alabilmesini sağlayacak yeni bir geliştirme yapıldı

Ortakalan.org, bu yılın Şubat ayında İngilizce versiyonunun yayına başlamasıyla Türk girişimcilerin, dünya ticaretinden daha fazla pay almaları ve işlerini geliştirmelerini sağlamak vizyonunda önemli bir adımı daha hayata geçirmişti. Ortakalan'ın yurt dışı fuarlarına ve Avrupa Türk Etnik Pazarı'ndaki birçok özel organizasyona katılarak oluşturduğu global takipçi ağına, Türk iş dünyasında yaşanan gelişmeler hakkında bilgi sağlayan İngilizce haber içeriği ayrıca E-bülten olarak günlük servis ediliyor.

İngilizce bültenin gönderim listesine dahil olma işlemi daha önce sadece Ortakalan.org'un sağ üst kısmında bulunan bayrak ikonuyla gerçekleştiriliyordu ve bu listeye dahil olanlar Türkçe bültenlerin alıcı listesinden otomatik olarak çıkarılıyordu. Bu konuyla ilgili Ortakalan.org üyelerinden gelen talep doğrultusunda yeni bir geliştirme yapıldı. Ortakalan.org üyeleri artık hesap ayarlarındaki E-bülten sekmesine tıklayarak aynı anda hem Türkçe hem İngilizce bültenleri günlük olarak alabiliyor.

Ortakalan.org üyeleri haftalık olarak gönderimi gerçekleştirilen OrtakPazar ürün tanıtım bültenleriyle ilgili tercihlerini de aynı sayfadan belirleyebiliyor.