Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ORTAKALAN haberi 14.02.2020
Ortakalan EuroShop'ta
Türkiye market ekipmanları ve teknolojileri sektörüne özel haberler ve elektronik kataloğuyla referans kaynağı olan Ortakalan, dünyanın en önemli perakendecilik meslek fuarı EuroShop’ta

EuroShop, 16-20 Şubat 2020 tarihleri arasında Almanya Düsseldorf'ta perakende dünyasını buluşturacak. 2017 yılında gerçekleştirilen EuroShop'a kendi standı ile katılan ilk Türk sektörel iletişim firması olan Ortakalan, bu sene gerçekleştirilecek fuarda da konuklarını 1'inci salonda 38 nolu bölümde yer alacak kendi standında ağırlayacak.

EuroShop 2017'de özel haber çalışmalarının yanı sıra gıda perakendesiyle ilgisi baz alınarak 22 Türk firmasını ayrıntılı tanıtan basılı katalog çalışmasını sektöre sunan Ortakalan, EuroShop 2020'de Ortakalan.org'un yeni yapısına ve global iletişim trendlerine uygun şekilde djital formatta ve çok daha kapsamlı şekilde ele alınan EuroShop 2020 Türkiye Katılımcıları Rehberi'ni hazırladı.

Bu çalışmayla birlikte basılı katalog formatının içeriğinin lojistik nedenlerle belli bir sınırda olması gerekliliği de aşıldı ve dijital formattaki rehber ile fuara katılan tüm Türk firmaları bir arada ele alındı. Yeni iletişim trendlerine uygun EuroShop 2020 Türkiye Katılımcıları Rehberi'nde 89 firmanın iletişim bilgileri, faaliyet alanı ve üretim standartlarına ilişkin bilgiler, yönetici bilgileri, fuarda ziyareti kolaylaştırması amacıyla salon ve stand numarası ile birlikte yer alıyor.

EuroShop 2020 Türkiye Katılımcıları Rehberi'ni incelemek ve bilgi arşivinize katmak için buraya tıklayın ve ilgili öngörünüm penceresindeki yönlendirmeleri kullanın.

Ayrıca fuarla ilgili tüm gelişmeler, Türkiye'den ve dünyadan katılımcıların anlık paylaşımları ve katılımcı firmalarla ilgili tüm güncel bilgiler Ortakalan.org'ta bulunan EuroShop 2020 Grubu altında izlenebiliyor. EuroShop 2020 Grubu'nu tüm Ortakalan.org üyeleri ücretsiz takip edebilmektedir. Gruba katılmak için buraya tıklayın ve sonrasında grup ana sayfasında 'Gruba Katıl' başlığına tekrar tıklayın.