Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ORTAKALAN haberi 22.02.2021
Ortakalan Sanal Fuarı bugün başlıyor
Ortakalan Sanal Fuarı, bugün (22 Şubat Pazartesi) saat 09.00'dan itibaren Ortakalan.org üyelerinin ziyaretine ücretsiz olarak açılıyor

Ortakalan Sanal Fuarı, bugün (22 Şubat Pazartesi) saat 09.00’dan itibaren 24 saat boyunca açık olacak. Sektörün önde gelen firmaların katılımıyla B2B görüşmelerin merkezi olacak sanal fuarı Ortakalan.org üyeleri ücretsiz şekilde ziyaret edebilir. 

Ortakalan'ın yazılım ekibi tarafından geliştirelen sanal fuar modülüne giriş yapmak için www.ortakalan.org'a üyelik bilgilerinizle giriş yapmanız ve online olduğunuz anda görüntüleyeceğiniz açılır pencere içindeki GİRİŞ butonuna tıklamanız yeterli.

Ortakalan.org üyeleri, fuar alanını ayrıca etkinlik sayfasında sağ tarafta bulunan Etkinliğe Gir butonuna tıklayarak da ziyaret edebilir. Etkinlik sayfasını ana sayfada sağda yer alan Ortakakıl Konferansları 2021 'banner'ına tıklayarak veya sol kısımda yer alan menü içindeki Etkinlikler sayfası içinde Ortakakıl Konferansları 2021 ve Ortakalan Sanal Fuarı etkinliğine tıklalayarak görüntüleyebilirsiniz.

Sanal fuarı ziyeret eden Ortakalan.org üyeleri, fuar katılımcısı firmalar hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilecekleri elektronik kataloğa ve fuarın sonuç raporuna ulaşma hakkına da sahip olcak. Ayrıca fuar katılımcısı firmalarla kurulan tüm bağlantılar, ziyaret edilen standlar ve stand görevlileriyle gerçekleştirilen mesajlaşmalar, fuar sonrasında da ulaşılabilecek raporlama bölümünde ziyaretçilere sunulacak.