Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ORTAKALAN haberi 23.02.2021
Ortakalan Sanal Fuarı devam ediyor
Ortakalan Sanal Fuarı, sektörün önde gelen firmalarının katılımıyla B2B görüşmelerin merkezi olmaya devam ediyor

Ortakalan Sanal Fuarı, dün (22 Şubat Pazartesi) saat 09.00'da açıldı. Sektörün önde gelen firmalarının katılımıyla B2B görüşmelerin merkezi olan sanal fuarı Ortakalan.org üyeleri 24 saat boyunca, ücretsiz şekilde ziyaret edebiliyor.

Sanal fuarı ziyaret etmek için www.ortakalan.org'a üyelik bilgilerinizle giriş yapmanız ve online olduğunuz anda görüntüleyeceğiniz açılır pencere içindeki GİRİŞ butonuna tıklamanız yeterli.

Ortakalan.org üyeleri, fuar alanını ayrıca etkinlik sayfasında sağ tarafta bulunan Etkinliğe Gir butonuna tıklayarak da ziyaret edebilir. Etkinlik sayfasını ana sayfada sağda yer alan Ortakakıl Konferansları 2021 'banner'ına tıklayarak veya sol kısımda yer alan menü içindeki Etkinlikler sayfası içinde Ortakakıl Konferansları 2021 ve Ortakalan Sanal Fuarı etkinliğine tıklalayarak görüntüleyebilirsiniz.

Sanal fuarı ziyeret eden Ortakalan.org üyeleri, fuar katılımcısı firmalar hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilecekleri elektronik kataloğa ve fuarın sonuç raporuna ulaşma hakkına da sahip olcak. Ayrıca fuar katılımcısı firmalarla kurulan tüm bağlantılar, ziyaret edilen standlar ve stand görevlileriyle gerçekleştirilen mesajlaşmalar, fuar sonrasında da ulaşılabilecek raporlama bölümünde ziyaretçilere sunulacak.