Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ORTAKALAN haberi 30.06.2020
OrtakPazar bülteninde yerinizi aldınız mı?
Türk İş Dünyası'nın gelişimi için Ortakalan tarafından üretilen B2B S- Ticaret uygulaması OrtakPazar'ın ürün tanıtım bültenleri haftalık olarak gönderiliyor

Türk İş Dünyası’nın gelişimi için Ortakalan tarafından üretilen OrtakPazar, Türkçe ve İngilizce olarak hizmete açıldı. Türkiye’nin ilk ve tek sosyal medya platformu www.ortakalan.org üzerinde yer alan uygulama herhangi bir komisyon ücreti talep etmeden satıcı ve alıcıların direkt ve aracısız şekilde bir araya gelmesini sağlıyor. 

Ortakalan.org’a kurumsal veya business üye olan ya da OrtakPazar’ın hizmet paketi için yetkisi olan kurumlar, ürünlerinin tanıtım bilgileri ve görsellerinin yer aldığı mağazalarını oluşturuyorlar ve alıcılarla uygulama üzerinden direkt iletişime geçiyorlar.

OrtakPazar'da yer alan ürün tanıtımları, haftalık periyod ile Ortakalan.org bülten alıcılarına özel bir bültenle servis edilecek. İkinci tanıtım bülteninin gönderimi 2 Temmuz Perşembe günü gerçekleştirilecek.

Sektöre herhangi bir aracı olmadan direkt tanıtmak istediğiniz ürün, çözüm veya hizmetiniz varsa ve halihazırda Ortakalan.org bussines ya da kurumsal üyesi iseniz OrtakPazar'a ürün tanıtımlarınızı girebilirsiniz. Bu işlemi nasıl yapacağınızı incelemek için ilgili 'Yardım' başlığına burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Bussines ya da kurumsal üye değilseniz sadece OrtakPazar Hizmet Paketi'ni de satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için Ortakalan.org’un masaüstü versiyonunda sağ alt köşede bulunan kalem ikonuna tıklayıp Ortakalan Ekibi ile bağlantı kurabilirsiniz. Mobil sürümde ise yardım menüsünden ‘’Aradığınızı bulamıyor musunuz’’ bağlantısı ile Ortakalan ekibine ulaşabilirsiniz.

OrtakPazar'ın özellikleriyle ilgili ayrıntılı haberi okumak için de buraya tıklayabilirsiniz.