Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 PAREX haberi 9.09.2019
Parex, temizliği kolaylaştıran ''Akıllı Kilit Sistemi''ni geliştirdi
Parex, tüm döner hazneli otomatik temizlik setlerinde kullanılabilecek Akıllı Kilit Sistemi'ni geliştirdi. Mop başlığı ile sıkma haznesi arasında tam bir kilitlenme sağlayan bu sistem, daha az güçle daha kolay ve daha etkili temizlik sunuyor

Döner hazneli otomatik temizlik setlerinin lider markalarından Parex, geliştirdiği Akıllı Kilit Sistemi ile sektöründe öncü olmaya devam ediyor. Akıllı Kilit Sisteminin kullanıldığı otomatik temizlik setlerinde başlık ve sıkma haznesi arasında tam bir kenetlenme sağlanıyor. Bu sayede mop başlığı sıkma haznesine dik açıyla oturuyor ve yalpalamıyor. Akıllı Kilit Sistemi, daha az güçle daha kolay bir döndürme etkisi yaratıyor ve temizlik setinin sıkma performansını yükseltiyor.

Twister, Tornado, Spinner, Maestro gibi tüm Parex markalı otomatik temizlik setlerinde bulunan Akıllı Kilit Sistemi, her zamankinden daha kolay ve etkili bir temizlik sunuyor. Parex’in tüm otomatik temizlik setlerinin kutularına yerleştirilen QR kod sayesinde her kullanıcı, Akıllı Kilit Sistemi’nin ne işe yaradığını ve nasıl çalıştığını gösteren videolara ulaşabiliyor.