Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 PAŞABAHÇE haberi 14.02.2020
Paşabahçe Mağazaları'ndan Sevgililer Günü'ne özel hediye seçenekleri
Paşabahçe Mağazaları'nda birbirinden şık ve farklı hediye seçenekleri; eşine, sevgilisine ya da sevdiklerine Sevgililer Günü'nde hediye almak isteyenleri bekliyor

Paşabahçe Mağazaları, Sevgililer Günü’nde de ‘Ne hediye alsam?’ sorusuna zengin ürün çeşidi ve geniş fiyat aralığı ile cevap veriyor. “Hayat En Güzel Hediye” sloganı ile ev ve yaşam alanları için fikirler ve önerilerle hayatın her anını güzelleştirmeyi amaçlayan Paşabahçe Mağazaları, Sevgililer Günü’nde sevgisini özel hediyelerle ifade etmek isteyenlere farklı alternatifler sunuyor.

Birbirinden özel hediye alternatifleri arasında duvar süslerinden özel kupalara, kalpli tabaklardan mumluklara ve özel bardak setlerine kadar birçok ürünüyle hediye seçiminde hem şıklık hem de kaliteyi bir arada arayanları mağazalarına bekliyor. 

Sevgililer Günü’nü evde geçirmek isteyenleri de düşünen Paşabahçe Mağazaları, bu özel günde sevdiklerine sürpriz yapmak isteyenlere özel ve şık bir sofra kurabilmeleri için yüzlerce farklı alternatif sunuyor.

Lügat 365 Aşk Bardak ile sevdiklerinizi mutlu edin
Sevdiklerinin kalbine dokunmak isteyenler için Lügat 365 Aşk Bardak hediye alternatiflerinin başında geliyor. Dilimize Arapça’dan gelen ve “Bir varlığı tutkuyla ve namütenai bir özlemle sevme. Ayakları yerden kesen, dizlerin bağını çözen, karında kelebekler uçuşturan, yüreği yerinden söken, aklı baştan alan tarifsiz bir sevgi” anlamı taşıyan “aşk” kelimesi ile Lügat 365 Aşk Bardak şık tasarımı ile göz dolduruyor.

Lügat 365 Gönül Kupa
 “Sevgi, aşk, arzu, merhamet, hoşgörü gibi duyguların yürekteki barınağı” anlamını taşıyan Gönül kelimesinden ilhamla tasarlanan Lügat 365 Gönül Kupa, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biri.

Ofiste de her an hatırlanmak için; Güneş Sistemi Kağıt Ağırlığı ve Atlas Kum Saati
Güneş ve 8 gezegenin yörüngeleriyle yer aldığı  ‘Güneş Sistemi Kağıt Ağırlığı’ ofislerinizde küçük dokunuşla büyük farklılık yaratıyor. El imalatı olan ve kutup noktalarında bulunan pusula çizimi stilize edilerek tasarlanan ‘Atlas Kum Saati’ ise zamana değer verenler için harika bir ofis hediyesi seçeneği. 

14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevdiklerini mutlu etmek isteyenleri mağazalarının yanı sıra www.pasabahcemagazalari.com internet sitesine de davet eden Paşabahçe Mağazaları, Sevgililer Günü için en güzel hediyeleri tek tıkla kapınıza getiriyor.