Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 BİLGİ A.Ş. haberi 15.09.2021
Perakende sektörü dijitalleşme süreçlerinde Pricer elektronik raf etiketi çözümleri
Yeni nesil kasa çözümleri, terminaller, barkod sistemleri gibi perakende teknolojileri alanında çözümler üreten, aynı zamanda Pricer Türkiye temsilcisi olan Bilgi AŞ, perakende sektörünün dijitalleşme süreçlerine katkı sağlıyor

Pricer İsveç merkezli, elektronik raf etiketi pazarında lider, teknoloji geliştiren firma. Dünya genelinde 60 ülkede, 17 binden fazla mağazada yüz binlerce etiket çözümü ile müşterilerine perakendeciliğin dijitalleşmesi için çözümler üretiyor.

Bugün Pricer, kızılötesi kablosuz iletişim sistemiyle çalışan tek ESL sağlayıcısı. Bu, etiketlerin hızlı ve çevik performansı ile endüstri lideri pil ömrünü korurken, diğer iletişim sistemlerinden çok daha az enerji tüketiyor. 30 yıldır tecrübesi ile teknolojinin gelişmesinde liderlik ediyor.

Kâğıt etiketleri değiştirmek çok zor ve uzun bir süreç. Pricer elektronik raf etiketleri ile bilgiler gönderildiğinde saniyeler içinde fiyatlar değişerek bilgiler güncelleniyor. Zahmetsiz ve mağazalar için büyük kolaylık sağlıyor.

Ölçek ekonomisi gereği, dünya genelinde yüzbinlerce adetlere çıktığı için fiyatları da ülkemizde daha cazip seviyelere gelen Pricer elektronik raf etiketleri ile mağazalarımızı dijitalleştirmek artık çok daha kolay. Üstelik sadece elektronik etiket değil, e ticaretin yaygınlaşması ile siparişlerin mağaza içinde ya da depolarınızda sipariş numarasına göre toplanmasında, etiketler üzerinde LED ışıkları yakarak yardımcı oluyor.

Özellikle marketlerin manav reyonlarında çok daha kolay uygulayarak dijitalleştirebilirsiniz. Manav reyonlarında sürekli fiyat ve dolayısıyla etiketlerin değişmesi ve hal yasası için izlenebilirlik kare kodlarını Pricer elektronik raf etiketlerinde göstermek son derece kolay, anlık değişimler saniyeler içinde zahmetsizce gönderilebilir.

Müşteri ile iletişim gücünüzü artırmak içinde son derece etkili olan Pricer elektronik raf etiketlerinin Türkiye temsilcisi Bilgi AŞ. İletişim, soru ve örnek teklif için info@bilgias.com.