Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 PEYMAN haberi 30.06.2020
Peyman, Çitliyo ürünlerini yeniledi
Peyman, ayçekirdeğini, glütensiz ve deniz tuzu ile çifte kavrulmuş olarak, özel zipper’lı ambalajlarda çekirdek severlere armağan ediyor

Glütensiz olarak üretilen Çitliyo Kara Şimşek ve Çitliyo beyaz çekirdek; sağlıklı beslenme anlayışına uygun olarak, undan arındırıldı ve deniz tuzu ile iki kere kavruldu. Doğal ve katkısız ayçekirdeğini, ilk kez zipper’lı ambalajlarda tüketicisiyle buluşturan Peyman, her zaman taze kalan, lezzetli bir ayçekirdeği çitleme deneyimi sunuyor. 

Türkiye’nin çok sevdiği Kara Şimşek, yeni Çitliyo ailesinin en gözde lezzeti olarak ilk sıralara yerleşti. Sağlıklı, güvenilir ve ambalajlı ürüne olan yönelimin artmasıyla evde kaldığımız dönemlerde, özellikle Çitliyo Kara Şimşek’in yoğun talep gördüğünü söyleyen Peyman CEO’su Kaan Baral, “Dolgun, iri taneleri ve yoğun çekirdek lezzetiyle kısa sürede çok sevilen Çitliyo Kara Şimşek, zaten çekirdek çitlemeyi bir adım öteye taşımıştı. Bugüne dek çok fazla inovasyonla buluşturulmayan ayçekirdeğini tüketicilerimizin beklentileri ve sağlıklı yaşam trendlerine uygun bir anlayışla reforme ettik. Unu ve beyaz tuzu tamamen kaldırdık, deniz tuzuyla kavurduk. Yeni Çitliyo Ailesi, Türk halkının “mükemmel çekirdeği” olarak çok sevilecek.” değerlendirmesinde bulundu.

Peyman’ın inovasyon anlayışının odağında tüketicilerin değişen öncelikleri ve beklentileri olduğunu, yeni kategoriler, üretim sistemleri ve lezzetler yaratarak ilklere imza attıklarını belirten Peyman CEO’su Kaan Baral; “Yaptığımız kapsamlı tüketici araştırmalarıyla, Türk halkının çekirdekten en büyük beklentisinin doğal, katkısız, taze, iri taneli, iyi kavrulmuş olması ve çitleme keyfinin bozulmaması olduğunu gördük. İnovasyonu 360 derece yönetme yeteneğimizle, üretim süreçlerimize yatırım yaptık, yoğun Ar-Ge, Ür-Ge çalışmaları gerçekleştirdik. Bunların sonucunda, sağlıklı yaşam trendine uygun, glütensiz Yeni Çitliyo Ailesi’ni Türk halkıyla buluşturduk. Yeni Çitliyo, inovasyonda geldiğimiz noktanın son ürünü diyebiliriz.” dedi.