Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 PEYNİRCİ BABA (Kocaeli) haberi 19.11.2020
Peynirci Baba Pendik Kavakpınar'da açıldı
Peynirci Baba Yöresel Kahvaltılık Marketler Zinciri İstanbul Pendik bölgesindeki mağazalarına bir yenisi ekledi. Kahvaltı kültürümüzün en sevilen ürünlerini tek çatı altında toplayan Peynirci Baba Pendik Kavakpınar'da açıldı

Çanakkale, Gemlik ve Kartepe’de yer alan üretim tesislerinde hazırladığı kahvaltılık ürünlerini tüketiciye ulaştıran Peynirci Baba, geçtiğimiz günlerde Pendik Kavakpınar’da yeni mağaza açtı. Her damak zevkine hitap eden zengin bir ürün çeşitliliği olan Peynirci Baba, Kavakpınar şubesi açılışında bölge halkından büyük ilgi gördü.

Peynirci Baba Kavakpınar şubesi açılışında müşterilerle tek tek ilgilenen Peynirci Baba Kahvaltılık Marketleri Genel Müdürü Mehmet Keskin, “Peynirci Baba’nın marka değerini her geçen gün yükseltmesinin en önemli sebeplerinden biri, tıpkı sektöre ilk adımını attığı gün olduğu gibi daima yenilikçi olarak kalması, kalite ve hijyene verdiği önem ve fiyat avantajıdır. Tüm kadromuz ve üretim süreçlerimiz ile yenilikçilik ve avantajlı fiyat ilkemize sadık kalırken, dinamik yapımızı tüm hizmetlerimize yansıtıyoruz. Pendik bölgesinden de yoğun talep alıyorduk. Şimdi Kavakpınar’da da yer almaktan da çok memnunuz. Yeni açtığımız şube ile bu bölgenin de kahvaltılık ihtiyacını kaliteli ve uygun fiyat avantajıyla karşılayacağız” dedi. 

Marmara Bölgesi’nde ve Batı Karadeniz’de yüzlerce mağazası ile hizmet veren Peynirci Baba, mağazasının olmadığı lokasyonlara da online mağazası www.peynircibaba.com ile hizmet veriyor.