Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 LEVENT KİMYA  haberi 28.07.2020
Porçöz'ün yeni kampanyası yayında
Levent Kimya markalarından Porçöz, yeni ürünü Sirkeli Yüzey Temizleyici'nin tanıtımı için üç yeni reklam filmi yayınladı

Dijital mecralardan hedef kitlesiyle buluşan fimler Sirkeli Yüzey Temizleyici’nin öne çıkan üç özelliğine odaklanarak vegan temizlik ürünü tercih eden, farklı yüzeyler için tek bir ürün kullanmak isteyen ve temizlikte doğal kokulara önem verenlere sesleniyor. 

Ev temizliğinde farklı ihtiyaçlara etkili çözümler sunan Porçöz yeni ürünü Sirkeli Yüzey Temizleyici’yi tüketicinin beğenisine sundu.

Yüzeylerde etkili hijyen sağlayan Sirkeli Yüzey Temizleyici, korucuyu içermiyor ve doğal lavanta yağı ile evlerde eşsiz bir koku bırakıyor.

Porçöz Sirkeli Yüzey Temizleyici yüzeylerde bulunan zorlu ve inatçı kirleri ortadan kaldırıyor. Sprey formuyla kolay temizlik sağlayan ürün, sirkenin parlaklık ve hijyen sağlama gücüyle kirlere meydan okuyor. Porçöz Sirkeli Yüzey Temizleyici mutfak, banyo yüzeyleri, fayans ve mermer yüzeyler ve yer yüzeylerinin tamamında etkili sonuç veriyor. Vegan sertifikasına sahip Porçöz Sirkeli Yüzey Temizleyicisi, koruyucu içermiyor. Ürünün içerisinde bulunan doğal lavanta yağı ile evler lavanta bahçesi gibi kokuyor.