Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 PUSULA DİZAYN haberi 12.01.2021
Pusula Dizayn'dan yeni bir konsept
Pusula Dizayn çatısı altında bulunan Yurt Glass, patentli yeni teknolojisiyle yüksek verimli cam ısıtıcıların üretimine başladı

Cam işleme sektörün önemli firmalarından Yurt Glass, yıllar içinde edindiği tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde, patentli yeni bir teknolojiyle yüksek verimli cam ısıtıcı üretimine başladı. Firma, bu kızılötesi ısıtma sistemlerini İstanbul’daki fabrikasında üretiyor. Yeni ürünler sürdürülebilir ısıtma konforunu minimum (pazardaki standart ısıtıcılardan yüzde 40 daha az) enerji tüketimiyle vaat ediyor. EMC, ROHS, REACH, LDV TUV GS ve IP44 sertifikaları, ürünlerin yüksek kalitesini ve ürün güvenirliğini belgeliyor.

HCPS (ısı iletici baskı sistemi) Türkiye’de geliştirilmiş, kademeli ısıtmada kullanılan oldukça verimli bir ısıtma teknolojisi. Pusula Dizayn’ın bir diğer grup firması Cemre Isıtma tarafından geliştirilen bu ısıtma teknolojisinde özel olan, ısıtılacak cam yüzeyin yüzde 80’inden fazlasının ısıtma iletkenleri ile kaplı olması. Bu, mükemmel bir sıcaklık dağılımı ve dolayısıyla yüksek bir verimlilik sağlıyor.