Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
Etnik Market
 Etnik Market haberi 25.03.2020
Sağlık çalışanlarına Türk usulü öğlen yemeği
Geislingen Metropol Süpermarket, Geislingen Helfensteinklinik Hastanesi’nde çalışan 80 sağlık görevlisine gözleme, ayran ve tatlıdan oluşan Türk usulü öğlen yemeği ikram etti

Geislingen’de hizmet veren Metropol Süpermarket örnek bir davranışa imza attı. Geislingen Helfensteinklinik Hastanesi’nde görevli 80 sağlık çalışanına öğlen yemeği ikram etti. Metropol Süpermarket ekibi, koronavirüs salgını dolayısıyla, gece gündüz demeden mesai yapan sağlık çalışanlarına gözleme, ayran ve tatlıdan oluşan Türk usulü öğlen yemeği ikram etti.

Hastaneye girişlerin yasak olması nedeniyle yemekler hastane girişinde teslim edildi. Doktor, hemşire, hastabakıcı ve diğer görevlilerden oluşan 80 civarında sağlık personeli, Metropol Süpermarket yetkililerine bu duyarlı davranışları nedeniyle teşekkür etti.

Metropol Süpermarket’in işletmecisi Yavuz Toraman, “Halkın sağlığı için gecesini gündüzüne katan sağlık görevlilerine teşekkür ve minnet duygularımızı dile getirmek amacıyla böyle bir ikramda bulunduk. Onların gayreti ve özverili çalışmaları takdire şayandır. Allah hepsinden razı olsun” dedi.

Kaynak: Kilim gazetesi