Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 SCHNEIDER ELECTRIC TÜRKİYE haberi 16.10.2020
Schneider Electric'e 2 ödül
Schneider Electric, Smart Logistics girişimi ile Gartner tarafından Yılın En Başarılı İşi/ 'Business Win' ve Yılın Tedarik Zinciri Atılımı ödüllerine layık görüldü

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde dünya çapında uzman olan Schneider Electric, “son 12 ayda Tedarik Zinciri işini geliştirmeye yardımcı olan en iyi Tedarik Zinciri ve Yetenek girişimlerini belirleyen ve ödüllendiren” Gartner’in ‘2020 Power of the Profession’ ödüllerinde, Yılın En Başarılı İşi / ‘Business Win’ ve Yılın Tedarik Zinciri Atılımı ödüllerini aldığını duyurdu. 

Bu başarıyı değerlendiren Schneider Electric Global Tedarik Zinciri Başkan Yardımcısı Mourad Tamoud: “Gartner'in Smart Logistics girişimimizi onurlandıran 2020 Power of the Profession Ödülleri'nde elde ettiğimiz başarıdan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Tedarik zincirindeki dönüşüm çabalarımızın başarısını kanıtlayan bu ödüller aynı zamanda, Özel, Sürdürülebilir ve Bağlantılı 4.0 Tedarik Zinciri programımızı daha da ileriye taşıma konusunda iş ortaklarımıza ve ekibimize güç verdi. Yılın En Başarılı İşi / ‘Business Win’ ödülünü kazanmamızı da dijital dönüşümümüzün ve müşterilerimize olan bağlılığımızın bir yansıması olarak değerlendiriyoruz" dedi.  

2019 itibariyle Schneider Electric’in 44 ülkedeki 200 üretim tesisi ve 97 dağıtım merkezinden oluşan Global Tedarik Zinciri Operasyonları, 86 bin kişilik iş gücüyle 291 binden fazla referansı yönetti ve her gün 150 binden fazla sipariş hattını işleme aldı.