Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ORTAKALAN haberi 31.03.2020
Sektörün mücadele ve dayanışması gelecek kuşaklar için arşivleniyor
Ortakalan'ın kurduğu Ortakalan Dayanışma Grubu, başta gıda perakendesinin bütün paydaşları olmak üzere Türk iş dünyasının küresel salgın ile mücadelesindeki gelişmeleri arşivliyor

Ortakalan’da "Dayanışma Grubu" adı ile kurulan grup, küresel salgın karşısında, Türkiye ve dünyadaki Türk marketleri ile gıda ve temizlik ürünleri üreticilerinin bilgi, deneyim, öneri ve uygulamalarını paylaşarak birbirlerinden ilham almaları ve iletişim içinde olmaları amacıyla kuruldu.

Grup küresel salgın tehdidi karşısında sektörün doğru haber ve bilgi almasını sağlamak temel amacını taşıyor. Sosyal medyadaki bilgi kirliliğinin ve olumsuz yansımaların yerine Ortakalan’da doğrulanmış haber ve bilgiler yayınlanıyor ve sektörün virüs ile mücadele arşivi oluşuyor.

Gruba katılacak gıda ve temizlik ürünleri üreticileri ile gıda perakendecilerinin, yapacakları paylaşımlar ile birbirlerine ilham vermeleri ve etkili bir iletişim içinde olmaları hedefleniyor. FMCG ve market sektörleri çalışanlarının sağlık çalışanlarından hemen sonra bu sürecin en önemli kahramanları olduğuna inanan Ortakalan, sektörün tüm bileşenlerini, "Dayanışma Grubu"na katılarak virüsle mücadele de bilgi ve deneyimlerini birbirleri ile paylaşmaya çağırıyor.

Doğrulanmış içerik ve sektörel deneyim paylaşımları ile bu mücadeleyi hep birlikte kazanacağımıza inanıyoruz. Hemen şimdi Ortakalan Dayanışma Grubu'na katılın. Ya da bir Ortakalan hesabınız yoksa www.ortakalan.org üzerinde bir hesap açarak hızlıca profilinizi oluşturun. Bilgi, deneyim, görüş ve önerilerinizle farklı uygulamalarınızı sektörün tüm bileşenleri ile paylaşın.

Doğru bilgilenmiş insanlar karşısında hiçbir virüs karşı koyamaz.

Bu mücadeleyi hep birlikte kazanacağız.