Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ORTAKALAN haberi 13.02.2020
Sektörün 'Ortakakıl'ı 5 Kasım'da buluşuyor
Perakende sektörü, 5 Kasım 2020'de İstanbul Wow Convention Center'da 'Ortakakıl Konferansları'nın ikinci fazında bir araya gelecek

Ortakalan tarafından düzenlenen ‘Ortakakıl Konferansları’nın ikincisi, 5 Kasım’da İstanbul Wow Convention Center’da gerçekleştirilecek. Tamamen iş odaklı ve katılımcılara gün boyu maksimum fayda yaratmaya yönelik konferans formatı, bu sene bazı yeniliklerle daha da verimli hale getirildi. Bu sene daha çok startup ile daha fazla yeni iş fikri ve perakendede dijital dönüşüm hakkında daha geniş bir içeriğin yer alacağı konferansın içeriğine ayrıca gıda dışı perakendeye yönelik özel oturumlar, Avrupa Türk Gıda ve Perakende Pazarı ile ilgili özel bir oturum ve yurt dışından konuklar eklendi.

İki ana bölüm ve destekleyici paralel oturumlarla ilerleyecek konferans programında Ortakalan Araştırma Grubu tarafından hazırlanan Gıda Perakendesi ve Gıda Dışı Perakende Raporları’nın verileri ele alınacak. Perakendeyle ilgili oturumlar Ortakakıl Kurucusu, Gıda Perakendecileri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Onur Market Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Tüfekçi moderatörlüğünde sektörün üst düzey yöneticilerini bir araya getirecek.

Programın akış yönetimi Ortakakıl Kurucusu ve Bilgi A.Ş. Genel Müdürü Orhan Ataç tarafından, gün boyu 2’şer saatlik 3 bölümde ziyarete açık olacak Startup Alanı etkinliklerinin yönetimi ise Ortakakıl ve MarketYo Kurucusu Özer Fırat tarafından gerçekleştirilecek.

Bu senenin yeniliklerinden biri olan 'Etnik Pazarı Anlamak' özel oturumunun moderasyonu ise Ortakakıl Yönetim Kurulu Üyesi ve Matvarlden CEO’su Muhittin Taylı tarafından yapılacak. Taylı ayrıca günün sonunda Erdal Tüfekçi ile birlikte etkinliğe dair özel değerlendirmesini de katılımcılarla paylaşacak.

Konferans programıyla ilgili gelişmeleri ve ayrıntılı haberleri önümüzdeki günlerde Ortakalan okuyucuları ve takipçileri ile paylaşacağız.

Ortakalan Konferansı 2020’nin etkinlik sayfasını incelemek için tıklayınız.