Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ECZACIBAŞI haberi 9 Ağustos 2019
Selin Kolonya ile bayram geleneği nesilden nesile taşınıyor
Geçmişten günümüze değişmeyen bir geleneğin öncüsü olmaya devam eden Selin Kolonya, bayramların en tanıdık ritüeli olmaya devam ediyor

Çoğumuz çocukluk bayramlarından hatırladığımız bazı gelenekleri sürdürerek, aynı coşkuyu ve heyecanı da yaşatmaya çalışıyoruz. Çünkü çoğu zaman bayramı bayram yapan da bu gelenekler ve nesilden nesile aktarılan ritüellerdir biraz… Bayram geleneklerinin en başında gelen kolonya ikramı ise Selin Kolonya ile yarınlara taşınarak, hepimizin ortak değerlerini temsil ediyor. Sevenlerin kavuşarak bir araya geldiği, uzun sohbetlerin güzel sofralara eşlik ettiği bayram buluşmalarına serin bir tat katan Selin Limon Kolonyası, sıcak yaz günlerinde hem ferahlık veriyor hem de anıları tazeleyerek geçmiş bayramları hatırlatıyor. 

Selin, klasik limon kolonyasının yanı sıra doğadan ilham alan kolonya serisi “Hayatın Kokusu” ile degünlük yaşama farklı kokular, farklı heyecanlar ve hisler katıyor. Ardıç, Bahçe gülü, Hanımeli, Lavanta, Sığla ve Mavi Ladin ile bayramlarda, özel günlerde, ziyaret ve kabullerde, buluşmalarda ve günün her anında duyularınızı harekete geçiren Selin Hayatın Kokusu Serisi, canlandırmanın yanı sıra sizi içsel bir yolculuğa çıkararak, sakinlik ve huzur veriyor.