Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 PAREX haberi 10.06.2021
''Social Media Awards Turkey 2021''de Altın ödül ikinci kez Parex'in oldu
Temizlik yardımcıları pazarının lider markalarndan Parex, Marketing Türkiye & BoomSonar iş birliği ve Deloitte uzmanlığıyla yürütülen, markaların sosyal medya performanslarını objektif verilere dayalı olarak ölçen Social Media Awards Turkey 2021'de veri analitiği dalında temizlik kategorisinde Altın ödülün sahibi oldu

Marketing Türkiye & BoomSonar iş birliğiyle bu yıl 5’incisi düzenlenen sosyal medya yarışması “Social Media Awards Turkey”de ödül alan markalar belirlendi. BoomSonar’ın “Sosyal Medya Marka Endeksi” kapsamında 1 Mart 2020 – 1 Mart 2021 tarihleri arasında yayınlanmış en başarılı işler ve marka ekiplerinin ödüllendirildiği yarışmada Parex, veri analitiği dalında temizlik kategorisinde ikinci kez altın ödülün sahibi oldu. Parex sosyal medya hesapları 2019’da Altın, 2018’de Bronz ve 2017’de Gümüş ödül kazanmıştı.

Tüm sektörlerden markalar ve ajansların yıl boyunca sosyal medya performanslarını tamamen tarafsız ve objektif verilere dayalı olarak ölçen ilk ve tek ödül olma özelliği taşıyan Social Media Awards Turkey’de Veri Ödülleri bölümü için bu yıl 55 binden fazla sosyal medya marka hesabı SocialBrands puanlarına göre tamamen analitik olarak incelendi. BoomSocial verilerini ve BoomSonar teknolojilerini kullanan SocialBrands, markalar için en popüler sosyal medya kanalları olan Facebook, Twitter ve Instagram’da yer alan marka hesaplarını hayran sayısı, hayran artışı, paylaşılan ileti sayısı, ileti türleri, elde edilen etkileşim ve etkileşim türleri gibi birçok farklı veriye dayanarak inceleniyor. Deloitte'un uzmanlığıyla dahil olduğu bu kapsamlı değerlendirme sonucuna göre her kategorinin en başarılı markaları belirleniyor.

Tüketicileri ile sosyal medyada sürekli ve etkin bir iletişim yürüten Parex, pratik ve yenilikçi ürünleri ile herkesin en büyük destekçisi olmaya devam ediyor.