Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ECZACIBAŞI haberi 16.07.2021
Solo Tuvalet Kağıdı yenilendi
Solo, güçlendirilmiş doku teknolojisini Türkiye'yle buluşturarak Solo Tuvalet Kağıdı'nı yeniledi. Yenilenen teknolojisiyle Solo Tuvalet Kağıdı, daha kalın ve daha emici yapıya sahip

Solo, Türkiye’de bir ilke imza atarak Solo Tuvalet Kağıdı’nı güçlendirilmiş doku teknolojisi kullanarak üretmeye başladı. Türkiye’de ilk kez kullanılan teknoloji sayesinde Solo Tuvalet Kağıdı daha kalın ve daha emici hale geldi. “Az yaprakla çok iş” diyen Solo, yeni dönemde Kağıt Havlu’yu da daha dayanıklı hale getirdi.

Solo’nun yenilikleri ürün içerikleriyle de sınırlı kalmadı. Uygun fiyata kaliteli ürünler kullanarak gönül rahatlığıyla temizlik yapmanın mümkün olduğunu tüketicilere gösteren Solo, logosunda ve ambalajlarında da yeniliğe gitti. Solo’nun yeni logosu, markanın pratik, sıcak, eğlenceli ve akıllı yönünü ortaya çıkarıyor. Yenilenen Solo ambalajları ise daha modern ve dikkat çekici oluşuyla öne çıkıyor.

Solo, yenilenen ürünleriyle beklentileri karşılıyor. Solo Tuvalet Kağıdı’nı deneyenlerin yüzde 94’ü ürünü önereceğini söylüyor**. Kağıt Havlu’yu deneyenlerin yüzde 85’i memnuniyetini dile getirirken yüzde 86’sı ürünün dayanıklılığından memnun olduğunu belirtiyor**.

Kendini sürekli geliştirerek daha iyi çözümler için çalışan Solo’nun ürün portföyünde tuvalet kağıdı, kağıt havlu, peçete, ıslak ürünler, mendil ve kutu mendil yer alıyor. Solo, yakın zaman önce inovatif bir gelişmeye daha imza atmış ve tüketicilerin pratik ve kullan-at hijyen ürünlerine duyduğu ihtiyaçtan yola çıkarak deterjan katkılı formüle sahip Solo Yüzey Temizleme Mendili’ni geliştirmişti.

*FMCG Track 2021 Q1
**Sia Insight araştırmasına göre