Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
Etnik Market
 SÜTAŞ haberi 14.02.2020
Sütaş Gulfood 2020 Fuarı'nda
Sütaş, 16 - 20 Şubat günleri arasında Dubai'de düzenlenen Gulfood 2020 Fuarı'na katılıyor

Yeni trendlerin aktarıldığı, birçok ülkeden binlerce firmanın katılarak etkileşimde bulunduğu, yeme içme sektörünün buluşma noktası, Gulfood Fuarı’nda bu yıl da kendi standında ziyaretçileri ağırlayacak Sütaş, "Çiftlikten Sofralara" entegre iş modeli ve ürünlerini ziyaretçilerle ve iş ortakları ile buluşturuyor. 

2020 yılında gelişen gıda endüstrisinde çığır açan her şeyi sorgulatmak adına “yiyeceği tekrar düşünmek ” (rethinking food) teması ile adından söz ettirecek fuar boyunca, birçok ülkenin önde gelen firmaları, yiyecek içecek sektörünü ileriye taşıyacak konular hakkında fikir alışverişi ve ticari anlaşmalar yapma imkânı buluyor. 

Fuar katılımıyla ilgili olarak Sütaş Uluslararası Pazarlama ve İhracat Direktörü Arman Anık şunları söylüyor: “Gulfood Fuarı’nda bu yıl da yerimizi alıyoruz. Standımızda dünyanın farklı ülkelerinden ziyaretçileri ağırlayarak fikir alışverişinde bulunmak ve ana hedefimiz olan ihracatımızı sürekli artırarak gerek ülke ekonomimize gerekse süt sektörüne katkılarımızı sürdürmek yolunda ilerlemek istiyor ve bunun için çalışıyoruz. Sütaş olarak, 2019 yılında, Amerika, Uzak Doğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerine düzenli ihracat gerçekleştirdik. Bu fuarı, 2020 yılında hedef coğrafyalarda yeni işbirlikleri kurmak ve var olan işbirliklerimizi geliştirmek anlamında çok önemsiyoruz. 2020 yılında ihracatımızı özellikle Asya, Orta Doğu ve Avrupa pazarlarında daha da geliştirmeyi hedefliyoruz.”