Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 SÜTAŞ haberi 26.03.2020
Sütaş'tan 45'inci yılında yeni reklam filmi
Sütaş, tüketicilerin kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacak bir iletişim kampanyasına imza atıyor. Sütaş'ın 45'inci yılında paylaştığı yeni reklam filminde, Sütaş Çiftliği'ne bir misafir geliyor

Sütaş’ın 45’inci yıl iletişim kampanyası, Sütaş Çiftliği’nin doğallığını ve keyfini yaşamayı hayal eden oyuncak buzağının sıcacık hikâyesinin anlatıldığı reklam filmi ile başladı.

Sütaş’ın 45 yıldır olduğu gibi, bu önemli dönemde de sütün iyiliğinin ve sağlığının herkese ulaşması için Sütaşkı’yla çalıştığını anlatan iletişim kampanyasının reklam filmi, izleyenlerin yüzünde sıcacık bir gülümseme bırakıyor. Bir ineğin başına gelebilecek en güzel şeyin, “Sütaş Çiftliği’nde yaşamak” olduğuna inanan Buzu’yu, Candan Erçetin’in seslendirdiği reklam filminde izleyenler, Buzu’yla birlikte yemyeşil çimenleri, masmavi gökyüzü ve mutlu inekleriyle Sütaş Çiftliği’ne misafir oluyor. 

Happy People Project imzalı reklam kampanyası kapsamında hazırlanan reklam filminin yapımını 2012 Prodüksiyon, post prodüksiyonunu ise İmaj İstanbul üstlendi. Filmde yer alan oyuncak inek bin 250 saatlik detaylı bir çalışma ile dijital ortamda animasyon karakter haline getirildi.

Reklam filminin linki, https://www.youtube.com/watch?v=Vg7ciI7jNHg&feature=youtu.be

Sütaş / 45’inci yıl kampanya künyesi
Reklamveren: Sütaş
Reklamveren Temsilcileri: Eylem Karakaş Soyluoğlu, Kağan Yağcı, Belgin Tuncel Evcimen
Yaratıcı Ajans: Happy People Project
Strateji Ekibi: Emel Göker, N. Özlem Akbaş
Yaratıcı Ekip: Yaşar Akbaş, Setenay Özcan Yıldırım, Atilla Karabay, Yiğit Ayvazoğlu, Seral Çelikbaş, Ahmet Ülkü, Çağlar Atalay
Müşteri Ekibi: Gözde Aldinç Atamer, Seren Toktamış
Prodüksiyon Ekibi: Kerem İlbeyli, Alev Cihan
Prodüksiyon Şirketi: 2012
Yönetmen: Şenol Korkmaz
Post Prodüksiyon: İmaj Post Production
Müzik: Jingle House