Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 TEKNOSA haberi 13.07.2021
Teknosa ''en cool marka'' seçildi
Teknosa, Marketing Türkiye ve Roamler Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen araştırmada, teknoloji marketi kategorisinde bu sene de ''en cool marka'' seçildi. Teknosa 2015 yılından beri yapılan ödül organizasyonunda gençlerin seçimiyle üst üste 6 kez aynı ödüle layık görülme başarısı gösterdi

Teknosa, Marketing Türkiye ve Roamler Türkiye iş birliğiyle bu yıl 6’ncısı gerçekleştirilen “Cool Markalar Araştırması”nda gençlerin en havalı bulduğu markalar arasındaki yerini aldı. Teknosa, 30’u aşkın kategoride Türkiye temsili bir örneklemle yapılan çalışmada, bu sene de teknoloji marketi kategorisinde gençlerin en cool bulduğu marka olmayı başardı.

Teknosa’nın teknoloji market kategorisinde üst üste 6 kez “Cool Marka” seçildiği Cool Markalar Araştırması’na 1 Mayıs - 5 Haziran günleri arasında yüzde 50’si kadın, yüzde 50’si erkek, bin Roamler Türkiye kullanıcısı katıldı. Katılımcılar, Roamler Türkiye uygulaması üzerinden her bir kategoride “en cool” buldukları markaları, herhangi bir cevap seçeneğini işaretlemeksizin açık olarak yazarak belirtti.

Teknosa, dijital dönüşüm yatırımları ve hayata geçirdiği yenilikçi uygulamalarla, gençlerin ve tüm müşterilerinin deneyimini güçlendirmeye devam ediyor.