Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 TEKNOSA haberi 9 Ağustos 2019
Teknosa'dan bayrama özel kampanyalar
Teknosa, tüm kategorilerde geçerli kampanyalarıyla teknolojiseverleri sevindiriyor. Teknosa, ayrıca Kurban Bayramı'na özel olarak derin dondurucuları, klima ve vantilatörleri indirimlerle sunuyor

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, Kurban Bayramı’nı kampanyalarla karşılıyor. Tüm Teknosa mağazalarında ve teknosa.com’da geçerli kampanyalar ile teknolojiseverler klimalardan akıllı telefona, notebook’tan beyaz eşyaya kadar ihtiyaç duydukları tüm teknolojilere avantajlı fiyatlarla erişme imkanı buluyor.

Kurban Bayramı’na ve kış aylarına hazırlıklı girmek isteyenler için Teknosa’da derin dondurucular yüzde 20’ye varan indirimlerle tüketicilerle buluşuyor. 8-18 Ağustos günleri arasında geçerli kampanyada Hotpoint UH4 1TW.1 A PLUS çekmeceli derin dondurucu 300 TL’lik indirimle bin 299 TL’den satışa sunuluyor. Evlerinde ve ofislerinde kendi iklimini yaratmak isteyenler ise 9-18 Ağustos günleri arasında klimalara yüzde 15’e varan, vantilatörlere ise yüzde 40 indirimlerle erişebiliyor. 

Teknosa’da 8-19 Ağustos günleri arasında Huawei Y9 Prime 2019 akıllı telefon 2 bin 899 TL’den satışa sunulurken, yanında 1 yıllık ek garanti sadece 1 TL’ye tüketicilere kolaylık sağlıyor. 9-14 Ağustos günlerinde tüm notebooklarda KDV tutarı kadar indirim uygulanırken, teknolojiseverler yanında HP 2630 yazıcıya sadece 49 TL’den sahip olma fırsatı yakalıyor.

Teknosa müşterileri, avantajlı fiyatlardan faydalanırken sektörde ilk kez ve sadece Teknosa tarafından sunulan TV, monitör, notebook, tablet ve desktop ürünlerinde kullanılmış olsa dahi 30 gün içinde ürün değiştirme imkanına da sahip oluyor.