Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 TEPE POS haberi 29.06.2020
Tepe Bilişim, Le Chic Bodrum'u aynı şıklıkta donattı
Kaya Holding, Palazzo Luxury Collection halkasına Bodrum'un yeni gözdesi olan mevkide Le Chic Resort & Residences'i ekledi. Adına yakışır şıklıkta bir mimari konsepte sahip olan tesisin otel, restoran ve kafe otomasyonu donanımı ise Tepe Bilişim tarafından sağlandı

Yeni bir başlangıç arayanların Bodrum’daki adresi olma iddiasıyla yola çıkan Kaya Palazzo Resort & Residences Le Chic Bodrum, Türkiye’de bir ilke imza atan konsepti, 200 metre boyunca uzanan altın rengi kumsalı, muhteşem denizi ve görsel bir şölene dönüşen gün batımı ile Temmuz’da misafirlerine kapılarını açıyor.

Kendine özgü mimarisi olan ve Tam Pansiyon Plus Resort & Residences anlayışıyla hizmet sunacak tesisin gerek ön ofisinde gerekse değişik alanlarındaki çok sayıdaki kafe ve restoranlarında POSbank Dokunmatik POS Terminalleri, Xprinter Termal Fiş Yazıcıları kullanılacak. Tesisin yazılım tercihi ise Talya Bilişim’e ait Elektra oldu.

Satışı bizzat gerçekleştiren Tepe Bilişim Teknolojileri CSO’su Mustafa H. Ekimci, ürünlerinin tercih edilmesinde hem estetik görünüm hem de uygun fiyat/performans oranının etken olduğunu ve Talya Bilişim ile iş ortaklıklarının devam edeceğini belirtti.