Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 TİBET haberi 16.09.2020
Tibet'e yeni Genel Müdür
Türkiye'nin köklü şirketlerinden Tibet'te Genel Müdür değişikliği gerçekleşti. Bünyesinde Arı Mama dahil, Camsil, Kenton, Ernet gibi birçok marka bulunan Sultanlar Grup'a bağlı Tibet AŞ Genel Müdürlüğüne Haluk Köseoğlu atandı

Tibet’te önemli bir bayrak değişimi yaşandı. 2019 Aralık ayından bu yana Tibet’te farklı pozisyonlarda görev alan Haluk Köseoğlu, 15 Eylül itibarıyla şirketin genel müdürlük koltuğuna oturdu. 

1969 yılında Rize‘de doğan Haluk Köseoğlu, lisans eğitimini Ege Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü'nde tamamladı. Profesyonel iş yaşamına Yaşar Holding’de başlayan Köseoğlu, 1994-2012 yılları arasında aynı şirkette üretim müdürü ve satış müdürü olarak görev aldı. Hacıince Şirketler Grubu'nda satış direktörlüğü görevini üstlenen Köseoğlu, hızlı tüketim ürünleri ve perakende sektöründe farklı yöneticilik görevlerini üstlenerek 2015'de Konya Şeker Panek’e genel müdür olarak atandı. 2019 yılında Tibet’e transfer olan Haluk Köseoğlu, 15 Eylül itibarıyla şirketin genel müdürlük koltuğuna oturdu. Haluk Köseoğlu, evli ve iki çocuk babası.

Tibet, bugün Kurtköy’de bulunan 90 bin metrekarelik HACCP ve ISO 9001 sertifikalarına sahip modern üretim tesisinde yaklaşık 2 bin çalışanıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Bünyesinde Kenton, Camsil, Ernet, Saloon, Piknik ve Arı markaları dâhil birçok markası ile pazarda yer alan Tibet, 80 ayrı ülkeye ihracat yapıyor.