Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 TMS STAND haberi 22.05.2020
TMS'nin Dezenfektan Stantları yoğun ilgi görüyor
TMS Stand'ın geliştirdiği Dezenfektan Stantları; market, restoran, ofis, hastane, okul, eczane, ev gibi farklı alanlarda virüs gibi dış etkenlere karşı etkili koruma sağlıyor. TMS Stand Genel Müdürü Ali Güler, Dezenfektan Standı taleplerini yetiştirmek için yoğun mesai yaptıklarını söyledi

Koronovirüs salgınıyla mücadele sürecinde elleri dezenfekte etmek hayati önem taşıyor. Perakende sektörünün önde gelen firmalarına özel stant çözümleri sunan TMS Stand, bu noktadan hareketle iki farklı Dezenfektan Standı modeli tasarlayıp üretti. El ve ayak ile çalışan stantlar, dayanıklı ve çelik DKP malzemeden yapıldı.  

El Basmalı Dezenfektan Standı modeli demonte ve kurulumu çok kolay. Her şey dâhil ürün, dezenfektan sıvısı eklenerek kullanabiliyor. Ayak Basmalı Dezenfektan Standı modeli ise montajlı olarak sevk ediliyor, ayrıca bir kurulum gerekmiyor. Dezenfektan sıvısı eklenerek kullanılmaya başlanabiliyor. Dezenfektan bidonlarının da dâhil olduğu ürünlerin üzerinde Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen 14 maddelik kurallar da yer alıyor. 

Dezenfektan Standı’nın neredeyse tüm sektörler için uygun olduğunu, özellikle insan yoğunluğunun olduğu hastane, okul, restoran, ofis, AVM ve iş yerlerinde öncelikli tercih edildiğini söyleyen TMS Stand Genel Müdürü Ali Güler, “Dezenfektan Standlarımız, ellerimizi sık sterilize edebilmek için gayet ideal ve kullanışlı ürünler oldu. Fiyat anlamında ucuz ve cüzi kar marjı ile perakende talepleri dâhil üretici olduğumuz için, aynı fiyatlara sevk ediyoruz. Bu arada aracı al-satçılar için de bir fırsat tanıdık, onlardan da çok sayıda talep alıyoruz” dedi.

34 yıllık tecrübeleri ve mevcut işletme kapasitelerinin gerekli alt yapısının olması nedeniyle ürünleri yeni bir yatırım yapmaya gerek kalmadan tasarladıklarını anlatan Güler, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ürünlerimize çok yoğun bir ilgi var. Hem yurt içi hem de yurt dışına Dezenfektan Standı yetiştirmek için fazla mesai yapıyoruz. Birkaç gün içerisinde Fransa, Almanya, Romanya ve Dubai’ye ihracatlarımız olacak. Yurt içinden de çok sayıda sipariş almış durumdayız.”

Koronavirüs salgınının Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi ilan edilmesi ve vakaların ülkemizde de ortaya çıkmasından bu yana çeşitli aksiyonlar alan TMS Stand, maske kullanımını mutlak suretle uygulayarak ve servis sayısını artırarak üretim yapmayı sürdürüyor. Yemekhanede tek kullanımlık ürünlere geçen ve fabrikanın birçok yerine dezenfektan koyan firma, her sabah üretime personelin ateşinin ölçülmesiyle başlıyor.

TMS Stand Genel Müdürü Ali Güler, siparişe özel çalışan bir firma oldukları için sürekli yenilik yapmaya ve piyasa talebine cevap vermeye hazır olduklarını belirterek “Gerek tecrübemiz gerek tesisimiz her anlamda yeni ürün ve pazarlara açık. Bunun için son derece tutkulu heyecanlı bir ekibimiz var” dedi.

TMS Stand Dezenfektan Standı ile ilgili videoyu şu linkten izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=whzVEXTUPns

Ortakalan