Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 TRENDYOL haberi 6.04.2021
Trendyol Star Ödülleri'nin Mart ayı sahipleri belli oldu
Trendyol, platformundaki satıcıları ödüllendirmeye devam ediyor. Her ay düzenlenen Trendyol Star Ödülleri'nde Mart ayında İstanbul, İzmir, Kocaeli ve Bursa'dan altı satıcı ödüle layık görüldü

Trendyol’un platformunda yer alan satıcıları her ay altı farklı dalda ödüllendirdiği Trendyol Star Ödülleri’nin Mart ayı kazananları belli oldu. Ödül töreni, Trendyol’un satıcılarının işlerini geliştirmelerine, büyütmelerine ve çok daha fazla müşteriye ulaşmalarına destek olmak amacıyla bilgi ve deneyimlerini paylaştığı Online İş Ortağı Buluşmaları kapsamında gerçekleşti.

Mart ayında da İstanbul, İzmir, Kocaeli ve Bursa’dan altı satıcı ödüle layık görüldü. İstanbul’da faaliyet gösteren satıcılardan ‘Sarf Market’ 'En Hızlı Büyüme' ödülüne, ‘ToptanPet’ ‘En İyi Müşteri Deneyimi’ ödülüne, 'Koki Pet' ise 'En Çok Öğrenen' ödülüne sahip oldu. 'En iyi Kampanya Yönetimi' ödülünü Kocaelili marka 'BizdenSeç', 'En Aktif Satıcı Paneli Kullanıcısı' ödülünü Bursalı marka 'Finezza', 'En İyi Operasyon' ödülünü ise İzmirli marka 'Mertim' aldı.  

Ağustos 2020’den bu yana düzenlenen Trendyol Star Ödülleri kapsamında bugüne kadar performansları 6 farklı kategoride değerlendirilen 50 satıcı ödül aldı.