Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 COCA COLA İÇECEK haberi 27.07.2020
Türkiye'nin ilk ve tek probiyotikli çayı Doğadan'dan
Doğadan, Türkiye'nin ilk ve tek probiyotikli çaylarını tüketicileri ile buluşturuyor. Probiyotikler, düzenli kullanım sonucunda bağışıklık sistemini desteklemeye ve sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı oluyor

Doğadan, 45 yıllık uzmanlığıyla en sevilen çay çeşitlerini probiyotiklerle bir araya getirerek “Türkiye’nin ilk ve tek” probiyotikli çayını üretti. Doğadan, Probiyotikli Siyah Çay, Probiyotikli Açai Ananaslı Yeşil çay ve Probiyotikli Vanilyalı Rooibos Çayı seçenekleriyle probiyotik desteği almayı kolaylaştırıyor.

Probiyotik Siyah Çay: Klasik siyah çay lezzetinden vazgeçemiyorsan, Probiyotik Siyah Çay tam sana göre. Üstelik her zamanki lezzetinde.

Probiyotikli Vanilyalı Rooibos Çayı: Vanilya ile rooibosun nefis uyumu, probiyotiklerin desteğiyle buluştu. Çayını kafeinsiz ve yumuşak içimli tercih edenlerin favorisi.

Probiyotikli Açai Ananaslı Yeşil Çay; Doğadan’ın en çok sevilen açai ananaslı yeşil çay lezzeti, şimdi probiyotikli. Nefis lezzetiyle her kupada iyi hisset.

Doğadan Probiyotikli çayın içerisindeki özel patentli probiyotikler, dışındaki doğal koruyucu kalkan sayesinde sıcak suda etkisini kaybetmeden yaşamaya devam ediyor. Mide asitlerinden de etkilenmeden yalnızca bağırsağa ulaştıktan sonra aktif hale gelerek iyiliğini yayıyor. Her gün 1 kupa düzenli kullanım sonucunda ise bağışıklık sistemini desteklemeye ve sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı oluyor.

Sadece Migros’larda satışa sunulan Doğadan Probiyotikli çaylar, kalorisizdir ve vegan kullanım için uygundur. Bağışıklık sisteminizi ve sindirim sisteminizi desteklemek için her bir kupada 200 milyon probiyotik bulunan Doğadan Probiyotikli Çayları günlük rutininiz haline getirebilirsiniz.