Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 PERFETTI VAN MELLE TÜRKİYE haberi 22.02.2021
Türkiye'nin ilk ve tek vitamin içeren sakızı: Vivident Full Vitamin
Sağlıklı kalmanın öneminin daha da arttığı pandemi günlerinde, Vivident, Türkiye'nin ilk ve tek vitamin içerikli sakızı ''Vivident Full Vitamin''i tüketicisiyle buluşturuyor

Covid-19 hayatımıza girdiğinden beri, hepimiz sağlıklı olmanın önemini bir kez daha anladık. Yoğun geçen bu dönemde, Türkiye’nin yenilikçi sakız markası Vivident, canlandıran tadı ve bağışıklığa yardımcı olan vitamin içeriğine sahip Vivident Full Vitamin ile inovatif ürünlerine bir yenisini ekliyor.

İçeriğinde bağışıklık sistemine yardımcı olan C, B6 ve B12 vitaminleri bulunan Vivident Full Vitamin, turunçgil aromasıyla aynı zamanda gün boyu eşsiz bir lezzet deneyimi sunuyor. Üstelik, 4 draje sakız, günlük C, B6 ve B12 vitamini ihtiyacının yüzde 25’ini karşılıyor.

Perfetti Van Melle Sakız Pazarlama Müdürü Çiğdem Tüzüner Serim, ürünle ilgili yaptığı açıklamada “Vivident Full Vitamin, PVM’nin global tecrübesinden yola çıkarak Türkiye’ye özel olarak ürettiğimiz inovatif bir ürün oldu. Sağlıklı kalmanın önemini artık hepimiz çok iyi biliyoruz. Türkiye’nin ilk ve tek vitamin içeren sakızı Vivident Full Vitamin, içeriğindeki bağışıklığa yardımcı olan vitaminlerle güne hız kesmeden devam etmenize yardımcı olur. Böylece günün yoğun temposuna ayak uydurmanızı sağlar” dedi.