Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 VİKİNG TEMİZLİK haberi 29.11.2019
Viking Premium Sıvı Sabunlar ile elleriniz dert görmesin
Viking Temizlik, Premium serisinin çiçeği burnunda yeni ürün sıvı sabunları ile yine çok iddialı

Viking Temizlik, 40’ıncı yılında tüketici sağlığı, çevre hassasiyeti ve sürdürülebilirlik çerçevesinde çıkardığı Viking Premium ürünlerine olan beğeni ve talep sebebiyle seriye yeni üyelerini ekledi; Viking Premium Sıvı Sabun Serisi. Uzun süredir titizlikle yürütülen Ar-Ge ve pazarlama çalışmaları ışığında geliştirilen Premium sıvı sabun serisi yine gücünü, tescili Viking’e ait olan “plant power teknoloji”den alıyor.

Viking Temizlik Pazarlama ve İletişim Grup Müdürü Gökçe Hatipoğlu iddialı yeni seri için şunları söyledi: “Formülünde yüzde 98 doğal kökenli bileşenlere sahip Viking Premium sıvı sabun ürünlerinde paraben, etil alkol, gluten, SLS ve parafin bulunmuyor. Ayrıca ürünlerde hiçbir hayvansal içerik bulunmadığı ve geliştirilme aşamasında hayvanlar üzerinde test edilmediği, uluslararası akredite laboratuvarlarında yapılan test sonuçları ile kanıtlanarak, Avrupa Vegan ve Vejetaryenler Birliği tarafından verilen V-Label ile sertifikalandırılmıştır. Dermatolojik olarak onaylanan ürünler cilt pH değeri ile uyumlu.

Kişisel bakımına düşkün tüketicilerimizin farklı beğenilerine hitap etmek amacıyla 5 farklı ve benzersiz kokusuyla oluşturulan ürün çeşitleri; Hanımeli & Bergamot, Paçuli & İncir, Frezya & Armut, Orkide & Gardenya ve Mimoza & Kakule’den oluşuyor. Gücünü doğadan alan, bol köpüğü ile kolay temizlik sağlarken aynı kolaylıkla durulanan ve cildinizi nemlendiren Viking Premium Sıvı Sabun Serisi ile el yıkama alışkanlığının çok daha artmasını ve keyfe dönüşmesini hedefliyoruz.”