Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 YEREL ZİNCİRLER BULUŞUYOR haberi 15.09.2021
Yerel Zincirler Buluşuyor 2021 başladı
Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından düzenlenen Yerel Zincirler Buluşuyor 2021, bugün İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde başladı

Organize perakendenin önemli halkaların olan yerel zincir marketler, 15-16 Eylül günlerinde İstanbul'da Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşen Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) 2021’de bir araya geliyor. 

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından düzenlenen, sektörünün en büyük konferans ve fuarı olan YZB 2021; bu yıl Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Y. Koç'un katılımıyla açıldı.

Üreticiden tedarikçiye, perakendecilerden sektöre hizmet sunan firmalara kadar binlerce paydaşını bir araya getiren YZB, “Gelecek” temasıyla kapılarını araladı. Ülke ekonomisine, istihdama, tedarikçilerine, tüketicilerine, bulundukları şehirlere değer katanlar 12'nci kez YZB’de buluşuyor.

Gıda ve perakende sektöründe gelecek hedeflerinin belirleneceği YZB'de bu yıl 300 marka yeni ürün, çözüm ve hizmetini tanıtırken, sektörün duayen isimleri perakende ve gıda perakendesindeki gelişmeleri katılımcılarla paylaşacak. Koronavirüs sürecinde yaşanan tüketici taleplerindeki değişim, perakende sektörünün geleceği, sektör liderleri, çalışanları ve tüketicileri bekleyen gelecek iki gün boyunca YZB'de değerlendirilecek. Sektördeki yeni teknolojilerle birlikte dünyamızı tehdit eden konular için atılması gereken adımlar, beslenme alışkanlıklarındaki değişim, sağlıklı bir gelecek için yapılması gerekenler ve Türkiye ile dünya ekonomisinin geleceği de YZB sahnesinde masaya yatırılacak.