Giysi bakım markası Yumoş, 9-24 Eylül günleri arasında Nişantaşı Bostan Sokak’ı renklendirerek giysiler gibi sokakların da renklerini canlandırıyor. Yapılan araştırmalarda renk korumada daha iyisi olmadığı kanıtlanan Yumoş Deterjan’ın yenilenen portföyü ve renk korumadaki performansı renkli ve sıra dışı bir uygulama ile anlatılıyor.
2021 yılında Nişantaşı’nda, 2022 yılında Galataport’ta ortaya çıkarak insanların yüzlerini login or sign up to read the complete news...