Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 YEREL ZİNCİRLER BULUŞUYOR haberi 14.09.2021
YZB programı belli oldu
Organize perakendenin en önemli halkası olan yerel zincir marketler, 15-16 Eylül günlerinde İstanbul'da Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) 2021'de bir araya gelecek. YZB'nin programı netleşti

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından düzenlenen Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) 2021; bu yıl Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Y. Koç'un katılımıyla açılacak.

Üreticiden tedarikçiye, perakendecilerden sektöre hizmet sunan firmalara kadar binlerce paydaşını bir araya getirecek YZB, “Gelecek” temasıyla kapılarını aralayacak. Ülke ekonomisine, istihdama, tedarikçilerine, tüketicilerine, bulundukları şehirlere değer katanlar 12'nci kez YZB’de buluşacak.

Gıda ve perakende sektöründe gelecek hedeflerinin belirleneceği YZB'de bu yıl 300 marka yeni ürün, çözüm ve hizmetini tanıtırken, sektörün duayen isimleri perakende ve gıda perakendesindeki gelişmeleri katılımcılarla paylaşacak. Koronavirüs sürecinde yaşanan tüketici taleplerindeki değişim, perakende sektörünün geleceği, sektör liderleri, çalışanları ve tüketicileri bekleyen gelecek iki gün boyunca YZB'de değerlendirilecek. Sektördeki yeni teknolojilerle birlikte dünyamızı tehdit eden konular için atılması gereken adımlar, beslenme alışkanlıklarındaki değişim, sağlıklı bir gelecek için yapılması gerekenler ve Türkiye ile dünya ekonomisinin geleceği de YZB sahnesinde masaya yatırılacak.

Programın tamamına ekteki görselde ulaşılabilir.

Not: YZB 2021 süresince tüm giriş ve çıkışlar Galeri-1 ve Galeri-2 Salon kapılarından, ateş ölçümü ve HES Kodu sorgulaması yapılarak sağlanacaktır. HES kodu sorgulaması için Hayat Eve Sığar uygulaması içerisinde yer alan barkodunuzun hazır olması gerekmektedir. T.C. İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan E-89780865-153-13441 numaralı genelge doğrultusunda, aşı olmayan ziyaretçilerin organizasyona girişte, azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi beyanı zorunludur. Organizasyonun açık ve kapalı tüm alanlarında maske ve mesafe kuralları geçerlidir.