ORTAKALAN
11.10.2021
Orkide Yağları Anuga'da ürünleriyle büyük ilgi görüyor
Sektöründe en geniş ürün gamına sahip olan ve 13 yıllık ihracat başarısıyla sektöründe üretime devam eden Orkide Yağları, bu yıl 9-13 Ekim günleri arasında gerçekleştirilen Anuga'da yer alıyor

Gıda sektörünün dünya çapında lider fuarı Anuga Köln, bu yıl 9-13 Ekim günleri arasında gerçekleşiyor. İki yılda bir düzenlenen fuar, dünyanın birçok ülkesinden gastronomi dünyasının öncülerine ev sahipliği yapıyor. 1924 yılından bu yana gerçekleştirilen Anuga Köln’de Orkide Yağları da standıyla yer alıyor. Orkide Yağları 11.1 holde C-041 standında fuar ziyaretçilerini ürünleri ile buluşturuyor.
 
Sektörünün en prestijli fuarı olan Anuga Köln’de, 41 yıllık bitkisel yağ uzmanlığı ile ürünlerini sergileyen Orkide Yağları, sektöründe en geniş ürün gamına sahip firma olması ile öne çıkıyor. Özellikle son yıllarda üst üste elde ettiği ihracat şampiyonluğu başarısı ile de dünya pazarında ülkemizi en iyi şekilde temsil ediyor.

13 yıllık ihracat başarısıyla sektöründe üretime devam eden Orkide Yağları, Türkiye’nin perakende ve endüstriyel tarafında önemli bir performans gösteriyor. Dünyanın her noktasında Orkide ürünlerinin bulunmasını hedefleyen şirket, yüksek standartlardaki üretimiyle dikkat çekiyor. Orkide Yağları, küresel olarak büyük öneme sahip Anuga Köln fuarında ziyaretçilerini ağırlamak için bekliyor.

Orkide Yağları, zengin ürün çeşitliliği sunuyor 
Orkide, sıvı yağ grubunda, ayçiçeği, mısırözü, zeytinyağı, kanola, pamuk yağı üretimi gerçekleştiriyor. Ayrıca, bisküvi, çikolata, cips, dondurma, kuru üzüm ve pastacılık sektörlerini kapsayan endüstriyel ürün pazarında, gıda fabrikalarının kullanımına uygun özel ürünlerin yanı sıra; İdeal Orkide markası altında "pastam", "poğaçam", "baklavam", "vista" ve "krema" blok margarin ve kızartma yağlarını, tüketici ve profesyonellerin kullanımına sunuyor.