ORTAKALAN
11.10.2021
Lila Group LEAD Network Ödül Töreni'nde
Lila Group, LEAD Network '2021 Cinsiyet Çeşitliliği Puan Kartı'na göre üretici şirketler arasında ilk 3'te yer aldı. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen LEAD Network Global Virtual konferansında gerçekleşen ödül töreni ile ödüller sahipleriyle buluştu. Lila Group'un Kurumsal iletişim Müdürü Banu Yaran Kılıç 'Mükemmel Gönüllülük Ödülü'nün sahibi oldu

Lila Group, kurumsal destekçisi olduğu, perakende ve tüketici ürünleri sektörlerinde çalışan kadın liderleri destekleyen, üst düzey kadın yöneticilerin sayılarını artırmayı ve gelişimlerine katkıda bulunmayı misyon edinen LEAD Network Global’in Virtual Konferansında yerini aldı. Konferansta ilham veren kariyer hikayeleri bölümüne konuşmacı olarak katılan Lila Group Genel Müdürü Alp Öğücü kariyer yolculuğunda kapsayıcı ve yılmaz bir kurum kültürü yaratma yolculuğundan bahsetti.

LEAD Network Global tarafından her iki yılda bir düzenlenen “2021 Gender Diversity Scorecard’ / ‘2021 Cinsiyet Çeşitliliği Puan Kartı” araştırmasına katılan 110 şirket içinde üretici şirketler kategorisinde 3’üncü olan Lila Group’un bir önceki döneme göre kaydettiği gelişim de etkinlikte paylaşıldı. Düzenlenen ödül töreni ile 5 farklı kategoride ödüllerin de sahipleriyle buluştuğu konferansta Lila Group Kurumsal İletişim Müdürü Banu Yaran Kılıç, LEAD Network Türkiye’deki Yönetim Kurulu Üyesi, Etkinlik ve İletişim Komitesi Başkanlığı görevlerinde göstermiş olduğu katkılarıyla 40’tan fazla ülkeden 300’ü aşkın gönüllü arsından aday gösterilerek yapılan oylama sonucunda ‘Mükemmel Gönüllülük Ödülü’nün sahibi oldu. LEAD Network Türkiye ekibi ise “Outstanding Chapter” ödülünün bu yıl da kazananı oldu. 

Lila Group CEO’su Alp Öğücü: “Grubumuz, 2021 Cinsiyet Çeşitliliği Puan Kart’ına göre üretici şirketler içinde ilk 3’te yer aldı. Cinsiyet eşitliği, kapsayıcılık ve çeşitlilik kurum kültürümüzde olan ve üzerinde titizlikle durduğumuz konular arasında yer alıyor. Elde ettiğimiz her başarı bizim için çok kıymetli fakat LEAD Network gibi son derece önemli misyonu olan bir oluşumda başarılarımızın yer alması bize ayrıca gurur veriyor. LEAD Network Global’in Virtual Konferansı sırasında düzenlenen ödül töreni ile Kurumsal İletişim Müdürümüz Banu Yaran Kılıç’ın şirketimizdeki sorumluluklarının yanı sıra LEAD Network Türkiye bünyesinde, sektörde fark yaratan gönüllülük ve ilham veren liderlerden biri olarak gösterilerek LEAD Network Global’in ‘Mükemmel Gönüllülük Ödülü’nün sahibi olması elbette takdire şayan. Kendisini almış olduğu ‘Mükemmel Gönüllülük Ödülü’ için tebrik ediyor; gönüllülük kavramını bu kadar anlamlı bir şekilde taşıdığı için kurumumuz adına da teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.